פסגות - תעשיות חומרי בניין וגינון
Radio כפר ג'וליס

כניסה

ads

 

 

 

סקר

הסטנדאפיסט אורי חזקיה בג'וליס, האם תהיה/תהיי מעוניינ//ת לשלם 90-100 ש"ח להופעה?:

תמונה אקראית מהגלריה

אתרים לכפר ג'וליס

 

 

 

פרסום

כתובות מייל של חברי הכנסת - عناوين أعضاء الكنيست


מאת: נבואני מהא
צפיות: 6814
בתאריך: 06/07/2010
שתף |

ממוצע: 5 (1 דירוג)

أرفق فيما يلي قائمة بعناوين البريد الإلكتروني لأعضاء الكنيست لكي تقوموا بارسال رسائل اليهم معبرين عن آرائكم أو إقتراح أو مطلب منهم أو احتجاج على أي موضوع ترتأونه مثل ارتفاع اسعار المياه أو "ضريبة" سلطة الاذاعة والتلفزيون او ضد مصادرة الأراضي أو ما تفعله الدولة ضدنا كمواطنين أو كدروز. وكما يقول المثل: ربنا ما بيسمع من الساكتين!

فلا تترددوا, وارسلوا طلباتكم او احتجاجاتكم - وقد ينفع الضغط الجماهيري, "وإن ما لزّقت, بتعلّم!"

واضيف حسب طلب احدى القارئات رابطان: اسماء اعضاء الكنيست بالعبرية وهنا بالعربية , اضغطوا على الاسم وستحصلوا على تفاصيل حولهم بما فيها عنوان البريد والثاني - هنا-  يعطيكم الاسم ورقمي الهاتف والفاكس.

سأنشر في مقال قادم اسماء وارقام وعناوين مؤسسات واصحاب وظائف الذين وظيفتهم معالجة والرد على تساؤلات او شكاوى المواطنين في شتى المجالات.

אני מצרפת כתובות מייל של חברי הכנסת בכדי שתוכלו לשלוח מיילים עם הצעות/בקשות/ מחאות ובכדי שתוכלו להביע את דעתכם, בין אם זה נגד העלאת תעריפי המים, נגד האגרה, נגד הפקעת האדמות או נגד מה שהמדינה עושה לרעתנו כדרוזים וכאזרחים באופן בוטה.

 

להגדיל ראש ולהתחיל לכתוב.

לפי בקשת אחת הגולשות אני מוסיפה שני קישורים: האחד ברשימה שמית של חברי הכנסת-לחיצה על השם תתן פרטים כולל המייל, והשני - כאן - במספרי הטלפון והפקס שלהם.

במאמר אחר אפרסם שמות ודרכי התקשרות עם מוסדות ובעלי תפקידים שמתפקידם לענות לפניות לציבור ולטפל בתלונות האזרחים או הצרכנים.

 

 

انسخوا والصقوا - עשו העתק/הדבק לשדה הנמען:

 

radato@knesset.gov.il  ; aagbariya@knesset.gov.il ; yedri@knesset.gov.il ; iaharon@knesset.gov.il ; uorbach@knesset.gov.il ; horon@knesset.gov.il ; zorlev@knesset.gov.il ; dazulay@knesset.gov.il ; aatias@knesset.gov.il ; dayalon@knesset.gov.il ; dizik@knesset.gov.il ; aeldad@knesset.gov.il ; telsana@knesset.gov.il ; Zelkin@knesset.gov.il ; eamsalem@knesset.gov.il ; eaflalo@knesset.gov.il ; oakunis@knesset.gov.il ; uria@knesset.gov.il ; zeevb@knesset.gov.il ; abibi@knesset.gov.il ; zeevik@knesset.gov.il ; binyaminb@knesset.gov.il ; mbenary@knesset.gov.il ; dbensimon@knesset.gov.il ; rbaron@knesset.gov.il ; abraverman@knesset.gov.il ; mbarakeh@knesset.gov.il ; ehudb@knesset.gov.il ; igilon@knesset.gov.il ; ggamliel@knesset.gov.il ; mganaeim@knesset.gov.il ; mgafni@knesset.gov.il ; adichter@knesset.gov.il ; ddanon@knesset.gov.il ; nhorowitz@knesset.gov.il ; zhanegbi@knesset.gov.il ; yedelstein@knesset.gov.il ; dhershkovitz@knesset.gov.il ; mwahaba@knesset.gov.il ; ravraham@knesset.gov.il ; matanv@knesset.gov.il ; einatw@knesset.gov.il ; yvaknin@knesset.gov.il ; nzeev@knesset.gov.il ; ozuaretz@knesset.gov.il ; hzoaby@knesset.gov.il ; jzhalka@knesset.gov.il ; zhotovely@knesset.gov.il ; dhanin@knesset.gov.il ; yhasson@knesset.gov.il ; ahason@knesset.gov.il ; mailto:shermesh@knesset.gov.il ; atibi@knesset.gov.il ; tiviaev@knesset.gov.il ; syechimovich@knesset.gov.il ; myaalon@knesset.gov.il ; eyishay@knesset.gov.il ; yakatz@knesset.gov.il ; ecabel@knesset.gov.il ; amncohen@knesset.gov.il ; izchakec@knesset.gov.il ; mcachlon@knesset.gov.il ; hkatz@knesset.gov.il ; yiskatz@knesset.gov.il ; zlivni@knesset.gov.il ; olevy@knesset.gov.il ; ylevin@knesset.gov.il; ylitzman@knesset.gov.il ; ulandau@knesset.gov.il; slandver@knesset.gov.il ; gmagadle@knesset.gov.il; mmozes@knesset.gov.il ; smolla@knesset.gov.il ; shaulm@knesset.gov.il ; mmatalon@knesset.gov.il ; amichaeli@knesset.gov.il ; anmichaely@knesset.gov.il ; amiller@knesset.gov.il ; smiseznikov@knesset.gov.il ; umaklev@knesset.gov.il ; ymargi@knesset.gov.il ; mnahari@knesset.gov.il ; oritn@knesset.gov.il ; lnes@knesset.gov.il; snafaa@knesset.gov.il ; hswaid@knesset.gov.il ; msolodkin@knesset.gov.il ; gezra@knesset.gov.il ; amarh@knesset.gov.il ; zpinian@knesset.gov.il ; ypeled@knesset.gov.il ; yohananplesner@knesset.gov.il ; mporush@knesset.gov.il ; aperetz@knesset.gov.il ; isarsur@knesset.gov.il ; fkirshenbaum@knesset.gov.il ; mregev@knesset.gov.il ; drotem@knesset.gov.il ; rrivlin@knesset.gov.il ; kshama@knesset.gov.il ; ysteinitz@knesset.gov.il ; mshitrit@knesset.gov.il ; nshai@knesset.gov.il ; sshalom@knesset.gov.il ; yulias@knesset.gov.il ; lshemtov@knesset.gov.il ; oschneller@knesset.gov.il ; rtirosh@knesset.gov.ilakara@knesset.go

 

 

 

param name='scale' value='exactfit' />

התגובות מביעות את דעת כותביהן בלבד ואין מנהלי האתר אחראים לתוכנן, לתקנון האתר.
אין לפרסם באתר מיי-גוליס תגובות המפירות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות גזעניות, תגובות המוציאות לשון הרע, תגובות בעלות אופי מיני, תגובות המעודדות לביצוע הסתה, תגובות הפוגעות בפרטיות, תגובות הפוגעות ברגשות הציבור ותגובות המפירות זכויות קניין רוחני. למען הסר ספק, הנושא באחריות הבלעדית לתוכן התגובה המפורסמת הוא כותב התגובה, ואתר מיי-גוליס שומר לעצמו את הזכות שלא לפרסם את התגובה ו/או חלקה ו/או למחוק תגובות שפורסמו וכן למסור את פרטי כותב התגובה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של האתר ו/או לפי צו ביה"מ.
  • כל משתמש/ת רשום/ה יכול/ה לפרסם תגובות, התגובות יפורסמו ללא בדיקה מוקדמת ע"י צוות האתר, כל תגובה שמתפרסמת הינה באחריותו/ה הבלעדית של המשתמש/ת המפרסם/ת כמוזכר בתקנון לעיל.
  • משתמשים/ות לא רשומים/ות ואורחים/ות: ההחלטה לגבי התגובות שלכם/ן באם לפרסמן כמות שהן, לפרסם חלק מהן ו/או לא לפרסמן בכלל תהיה לאחר בדיקה ע"י צוות האתר כמוזכר בתקנון לעיל.

תגובות

1. يبدو ان العناوين اعلاة تحتوي اختصار الاسم الشخصي واسم العائلة

הוגש ע"י MahaAmer ב־08/07/2010 - 10:32.

لكل عضو. فان اردتم ارسال رسالة لبعض الاعضاء, فاسهل طريقة هي الضغط على الرابط الأول في المقال الذي يعطيكم قائمة ابجدية بالأسماء (بالعبرية او العربية)


ReadySoftware.org -

2. כתובת מייל של מוסדות ציבור

הוגש ע"י רלה ב־19/04/2014 - 12:32.

האם פרסמת כפי שאת כותבת שתעשי, את רשימת שמות ודרכי התקשרות עם מוסדות ובעלי תפקידים שמתפקידם לענות לפניות לציבור ולטפל בתלונות האזרחים או הצרכנים ?
אני שואלת משום שלא ראיתי רשימה כזו, אשר יכולה לשרת יפה מאד את הציבור הרחב.
בכל אופן , תודה על רשימת החכ"ים.


ReadySoftware.org -

3. כתובת מייל של מוסדות ציבור

הוגש ע"י רלה ב־19/04/2014 - 12:32.

האם פרסמת כפי שאת כותבת שתעשי, את רשימת שמות ודרכי התקשרות עם מוסדות ובעלי תפקידים שמתפקידם לענות לפניות לציבור ולטפל בתלונות האזרחים או הצרכנים ?
אני שואלת משום שלא ראיתי רשימה כזו, אשר יכולה לשרת יפה מאד את הציבור הרחב.
בכל אופן , תודה על רשימת החכ"ים.


ReadySoftware.org -

4. מיילים של חברי הכנסת - הכנסת ה 20

הוגש ע"י יעל ב־23/06/2015 - 12:34.

מיילים של חברי הכנסת - הכנסת ה 20

https://dl.dropboxusercontent.com/u/5043598/knesset20.xlsx


ReadySoftware.org -

5. שלום מיסים וחברה ופילסופיה

הוגש ע"י אהוד ציטון ב־03/06/2016 - 07:33.

מה שאני מבקש הוא רק שתעינו לעומק "ברמזור המיסים"
ואנה חזרו אלי בהקדם תודה: טל 035500140 או0552249826 או מייל שמופיע למטה
יש חיה באמת רעה מאוד מאוד ששמה איש עסקים (הסוחר) הוא לא מחפש להביא תמורה עבור כספך,הוא חיה אנוכית וחזירית שלא יודעת שובע,כל ליבו הוא ליקנות כמה שיותר בזול ולימכור כמה שיותר ביוקר הוא מתחמק מלשלם מיסים (גונב את כספי הציבור) ויוצר שוק שחור,והאזרח המיסכן לאט לאט גם הוא נופל למלכודת ומשתתף איתו ברימייה,וכך נוצרת מדינה שכולם רמאים שקרנים וגונבי מיסים,איפה הממשלהאיפה החברה???
ברור כאור היום שאם למדינה יש כסף אז האזרח יכול לידרוש ולקבל תנאים סוצאלים, עד מתי יזעק העם חמס ואין שומע
האם יש לובי כל כך חזק בכנסת? ובממשלה? נגד"רמזור המיסים"כך שהנושא כלל לא נישמע לאומה אם הממשלה באמת!! רוצה בטובת כלל העם.עליה ליסם את רמזור המיסים!!!
הכסף נימצא כאן ב"רמזור המיסים"
אנחנו האזרחים משלמים מספיק מיסים ומע"מ.איפה כסף?

-הצעת חוק בכנסת רמזור המיסים-
מס הלאומי ביתי מהל"ב 4% מס יציב
יש לדרוש ממשלתנו להתקין את "רמזור המיסים"כשהמהל"ב רק 4%
המס הלאומי ביתי (מהל"ב)שיהיה רק 4% יחליף את המע"מ שעומד כיום על 17% ועוד יעלה
כל אזרח משלם את מס הלאומי ביתי 4% (מהל"ב)על כל מוצר או שירות זהו מס לאומי,
ממשלה דמוקרטי סוצליסטי – חובתה לשרת את העם בשירותים מוניציפלים כלליים חוק וסדר..
שירותים מוניציפלים כללים חוק וסדר עולה כסף. כסף = בא מגביית מיסים
ברור כאור יום שממשלה דמוקרטי סוצליטי חייבת לקחת בחשבון את הצד הקפיטליסטי בצורה חיובית ולהקים חברות ממשלתיות וליצור תחרות במשק. ומקומות עבודה בשפע. ולא להפריט ענפים שחיונים למשק ורוחים למדינה. כגון תחבורה.חשמל. מיים.שדות תעופה.בתי סוהר.יצור צבאי, אוצרות טבע ,כבישים ,רכבות,המדינה יכולה להיות המעסיקה הגדולה ולהיות שחקן ראשי בכלכלה המדינה
על הממשלה להפשיר אדמה ולהקים חברות בניה ציבוריות ליבנות דירות ממשלתיות, ולשוק הפתוח,לאזרחי המדינה.והרישמה עודנה ארוכה בקיצור להשתמש בכסף הציבורי במחשבה ובצורה קפיטליסטי למען טובתו של האזרח
הספק והמוכר הם חברים ושותפים לפשע ובינהם הם מוחקים פעולות עיסקיות וכך שניהם מעלימים מיסים על חשבון האזרח,האויב של האויב שלך חברך,מס ההכנסה האויב של שניהם!!!!!
שנת המיסים בין אפריל לאפריל נותנת לאיש העסקים המון זמן ואפשרויות לבשל את הםפרים ולרמאות, מס הלאומי בתי!! מהל"ב זה מס שמבוצע בזמן אמת וסיכום המס חודש בחודשו
חוק אכיפת וגביית המס הוא פרוץ וצריך לשנותו, והתשובה לכך!!! הטכנולוגית החדשה לגבית )אני הבאתי את הרעיון הזה לממשלה האנגלית והם אומרים שבשנת 2020 רואה החשבונות למינהם יהיו מחוץ לתמונה בעברית " המיסים"!!! רמזור THE TRAFIC THE TRAFIC LIGHT OF TAXSION מיסים שניקרא"
. שיטה זו מבטיחה שה4% מהל"ב ניגבה בצורה חוקית מסודרת צודקת ובזמן אמת ושהכסף אכן נכנס לקופת המדינה. חשיבותו של ה 4% מהל"ב היא בכך שזה מצביע על רישום כל עיסקה, וסך כל העסקאות שבוצעו, ועל המס המגיע לקופת המדינה.ואיש העסקים אינו יכול להיתחמק מזה בקיצור ניגמרה המסיבה!!!

איך פועלת השיטה?
כל חברה באשר היא מקומית או זרה(אין דבר כזה חברה רשומה מעבר לים ומשלמת שם את המיסים) נירשמת במס הכנסה(פותחת תיק), וכל קופה רושמת מחוברת למס הכנסה און ליין. החברה מפקידה במס ההכנסה פיקדון כסף בקופת מהל"ב של 4% ביחס למחזורה הכספי העיסקי החודשי. החשבון חייב תמיד להיות בזכות. וכך גם חל על העצמאי.
מעל לכל קופה רושמת ישנו עמוד, ובו מסך בגובה עיני הלקוח על מנת שאפילו בעלי ליקוי ראיה יוכלו לעקוב אחר הפעולה(הכול שקוף). בהמשכו של העמוד, כ80 ס"מ מעל לגובה ראש הלקוח יש מסך דומה , ומעל שני המסכים יש שלוש מנורות אדום צהוב וירוק.המסכיים והעמוד ניקרא איש מס ההכנסה במקום, הוא לא הולך לשום מקום! הוא רק מדווח למס ההכנסה בזמן אמת ומעביר את מס 4% מהל"ב לקופת המדינה לפי החוק. ואם אינו מחובר בצורה חוקית שום פעולה של כרטיס אשראי לא מיתבצעת.
1)בזמן כל פעולת מכירה מהבהבת נורה אדומה שנראית לעיניי הלקוח, ולמעלה נראית לקהל מסביב.
2)לסיכום כל הפעולות וחפרדת המס לאומי ביתי (מהל"ב) מהבהבת נורה צהובה 3)נורהירוקה\צהובה מראה על סיום פעולת הסיכום והכנה לתשלום 4)ברגע שבוצע תשלום בכרטיס אשראי או במזומן הנורה השלישית (צהוב\ירוק) הופכת לירוקה שאומר שהפעולה נרשמה על ידי איש מס ההכנסה במקום
באותה שניה שהאור הירוק מהבהב הפעולה עוברת און ליין (קשר ישיר) לתיק מס הכנסה של בעל העסק. מיד אח"כ מועבר הסכום (4% מהל"ב) מחשבון הפיקדון של הסוחר לקופת המדינה יחד עם מס מיקדמות.מס מוקדמות הוא 25% ברוטו בהתאם לרווחים של אותה עיסקה.
מס הכנסה קבע שאין הסוחר יכול למכור שום מוצר מבלי שיש לו הידע שנקנה. או יוצר לשם מכירה
על הסוחר לדווח על קניית כל סחורה, מקורה ומחירה. המידע עובר אוטומטית דרך רמזור המיסים לתיק מס הכנסה של הסוחר. ברוב המקרים בעזרת הבר-כוד של המוצר .מאחר והסוחר שילם 4% מהל"ב על הסחורה שקנה, יזכה מס הכנסה(קרדיט) את חשבון הפיקדון שלו בסכום ה 4% מהל"ב שילקח מחשבון מחסן הסחורות ממנו קנה הסוחר את הסחורה.. (זה בתנאי שהישתמש במספר רשיון העסק או בר-כוד העסקי העתידי אם לא יפסיד את מם הלאומי ביתי והסחורה לא חוקית)
ברגע שמס הכנסה מפקיד את 4% מהל"ב לחשבון הפיקדון של הסוחר, הופך מס הכנסה לשותף לסחורות של הסוחר בשעור של 4% .[כל המס הלאמי בתי (מהל"ב)של כל הסחורות בחנות על המדפים ובמחסן האחורי או במחסנים החיצוניים שיכים למס הכנסה],וזכותו של מס ההכנסה לדעת איפה הסחורה נמצאת 24/7 ,ובכל רגע שירצה לעשות בדיקת מלאי,
ולכן מס הכנסה זכותו כשותף ובעל כל הנתונים הוא לתפקד כרואה החשבון! ולבקש דיווח בסוף כל חודש על ההוצאות (משכורות, שכירות וכו').
בסוף החודש מס ההכנסה רואה: קנה, מכר, פחות הוצאות = רווח נטו,אם אחוזי הרוח על המוצרים גבוה(ההבדלים בין שני הבר-כוד של הקניה והמכירה) כך גם יהיה המס מס הכנסה מקצץ את המס על הרווח ממס המוקדמות ושולח בדואר אלקטרוני לאיש מס הכנסה במקום (בחנות-עסק "רמזור המיסים") ולחשבון העסק בבנק ונותן לו 7 ימים כדי לשלם את יתרת החוב.ולאחר 4 ימים הוא שולח לו תיזכורת שלא ישכח,
ואם לא שילם את החוב בתוך 7 ימים מס הכנסה יסגור לו את איש מס הכנסה במקום ("רמזור המיסים" הקופה הרושמת) ברגע שרמזור המיסים לא מחובר אין שום פעולה עסקית!
וזה יגרור לקנס פיגורים ויקח זמן לחבר אותו חזרה למערכת, ולכן עדיף לאיש העסקים לעשות הוראת קבע בבנק ואם ברצונו לערער עדיף לשלם ואז לערער כי כל חוב יגרור אחריו ריבית והצמדה לשני הצדדים.
בעלי מקצוע עצמאיים – (אינסטלטור,צבעי,חשמלאי, ודוכנים למינהם וכו') ישתמשו ב"רמזור מיסים" נייד שלתוכו עליהם להכניס את כל הנתונים של מקום העבודה כגון כתובת, מס' פועלים
הוצאות והכנסות. במזומן או בכרטיס אשראי
המלצרים במסעדות יהיה להם "רמזור מיסים" נייד לנוחיות הסועדים.וגם על הקבלות יהיה כוכב ירוק ומספר מהל"ב של העסק המורשה.כך הקלינט ידע שהעסקה נירשמה,
ברגע שמתבצעת פעולה ב"רמזור המיסים" הנייד, חובה ללחוץ על הלחצן הירוק וזה ישלח אוטומטית בזמן אמת את המידע "און ליין" לתיק מס ההכנסה שלו. קבלת מזומן בלי לחיצה על הכפתור הירוק נחשבת לניסיון לרמואות.תפקידו של האזרח לודה שכך זה באמת קורא .
אם בעת ביקורת מטעם מס הכנסה מתגלה שלא כל הפעולות נרשמו, יקבל בעל העסק (המקצוע) קנס, .
אדם או עסק שנקנס מספר פעמים עלול למצוא את עצמו ברשימה השחורה הארצית והבינלאומית. כי אף אחד לא רוצה להעסיק גנב,,,,
מומלץ לעודד עסקים קטנים שגובים את המיסים בזמן אמת ובצורה נכונה.בזכות "רמזור המיסים", עסקים קטנים הם האידאל לתעסוקה מקומית בכל שטחי המשק. כי כשהם מרוויחים והם גם מבזבזים באזור מגוריהם. לא כמו חברות גדולות שאת כספי הרווח הן משקיעות במניות או בארצות אחרות.
קניות באינטרנט
הסחר דרך האינטרנט הוא בקנה מידה לאומי ובין לאומי וקשה לפקח עליו ולגבות מס. על כן הקניות באינטרנט חייבות לעבור דרך "רמזור המיסים" של כל חברה. לא תיהיה אפשרות להכנס למאגרי החברה ולבצע קניה מבלי לעבור דרך "רמזור המיסים". רק כך ניתן להגן על כספי הציבור.
הרכישה דרך האיטרנט היא עצומה וכימעט אין אפשרות לעקוב אחר פעולתם. ועל גבית המע"מ. והמיסים שהם צריכים לשלם,כימעט כל חברה היום מוכרת גם דרך האינטרנט, ובעתיד אי אפשר יהיה לדמיין את גודל מחזור העסקים שיעבור בה יבשתי ובין לאומי ,על כן אנו חיבים להכניס את "רמזור המיסים" עם כל הטכלוגיות שקימות ברגע זה,כדי להגן על כספי הציבור על יבוא ויצוא תמיד תמיד יחול המס הלאומי ביתי בלי יוצא מין הכלל,חוק בין לאומי שעוזר למדינה שמיבאת לדעת את ערך הסחורה
ויסות האינפלציה

ישנו תפקיד נוסף למס הלאומי ביתי (מהל"ב) והוא לווסת את האינפלציה, בימינו ויסות האינפלציה נעשה ע"י ריבית על המשכנתאות, ככל שהריבית על המשכנתא גבוהה יותר לאזרח הקטן יש פחות כסף לבזבז ואז אין ביקוש, המחירים יורדים, והאינפלציה נעצרת וחלק מהאזרחים הקטנים שלא עומדים בנטל ריבית המשכנתא מפסיד את ביתו! ולעומתו איש העסקים העשיר משתמש ביתרון שיש לו כסף וקונה בזול, והאזרח העני נהיה יותר עני והעשיר יותר עשיר ואין בזה שום צדק חברתי!
מס מהל"ב יעמוד על 4% וכל יום ישתנה ביחס לאינפלציה כמו 4.006% % 4.008, וכולי ואז נטל עצירת האינפלציה יהיה על כתפי העם כולו עני ועשיר כאחד.
וכך גם נוצר מצב של תחרות בין הבנקים על רבית המשכנתא לאזרח. יהיה יותר שקוף ומובן לטוח ארוך,כי הרבית לא תשתנה
מצב חרום
למקרה של אסון טבע (שיטפונות, רעידת אדמה מלחמה וכו') הממשלה יוצאת אל העם בתקשורת ואומרת לעם שהיא זקוקה לכסף מידיית (מצב חירום) ומעלה את המס הלאומי ביתי מ 4% ל- 7.5% למשך שבועיים על מנת שתוכל לספק את השירותים החיוניים.

לרמזור המיסים יש מספר יתרונות:
א. גביית מיסים יעילה וצודקת בזמן אמת במיוחד מחברות ענק גדולות (שבין אפריל לאפריל) שמנסות בתחבולות ועורמה להמנע מתשלום מיסים: "רמזור המיסים"הוא חוקי ולוקח באופן חוקי חוקי ובזמן אמת את מה שמגיע למדינה כך שאין להם ברירה אלה לשלם לפי החוק,את מהל"ב ומס מוקדמות ובםוף החודש יתרת מס הרווח .וקשה מאוד לעסקים לגנוב את כספי הציבור!!! ניגמרה המסיבה!!!!!
ב סחורות כל דבר שניקנה וניסחר בכסף שחור לא יכול להיכנס לשוק החוקי,ואז הוא לא יהיה בעל ערך
ג. אם מס הכנסה הוא גם רואה חשבון הוא יכול לראות את הנולד. במידה ועסק עומד לפני פשיטת רגל ינתן סיוע בייעוץ פיננסי ע"י בעלי מקצוע שיבואו למקום. למס הכנסה יש אינטרס אישי שהעסק יצליח,פשיטת רגל זה כסף של עסק אחר שהיה צריך לשלם מס על רווח ועכשו זה מינוס, .
ד."רמזור המיסים" משקף גם את היצור, המסחר, היבוא ,היצוא והכלכלה ונותן אינדיקציה לממשלה לגבי איזה צעדים לנקוט כדי לקדם את הכלכלה*.
ה. שיטת "רמזור המיסים" והמס לאומי ביתי (מהל"ב) יגרום ש92% מהמיסים יגיעו לקופת הממשלה
ו.ויסות האיפלציה.וגרימת תחרות בין הבנקים להורדת הריבית על המשכנתאות ושקפיותם

אנשי עסקים מחו"ל שמבצעים פעולות עיסקיות חד פעמיות או סמי חד פעמיות,יפתחו תיק במס הכנסה ויקבלו כוד עיסקי שיהיה רישום לפעולות עסקיות בארץ,בעתיד יהיה עליהם להחזיק( דרכון עסקי!!) בנוסף לדרכון הרגיל. ,בדרכון העסקי יהיה ציפ תוכנה שרושמת שומרת מדווחת למס ההכנסה דרך "רמזור המיסים" של החברה על כל פעולה עיסקת, בין אם זה יבוא או יצוא קניה או מכירה, בדרכון העסקי ישנה תוכנה בנקאית,שמחוברת לחשבון העסקי של אותו אדם או חברה וכן מכילה נתונים על כל העסקאות שבוצעו באותה מדינה . בנק אינטרנט מיוחד יעסוק בהעברת סכומי כסף גדולים מחשבון לחשבון דרך רמזור המיסים ( פיי פאל עסקי ). איש העסקים יהיה חייב להסדיר את עינייניו לפני הגעתו לשדה התעופה,בשדה התעופה יש משרד מס הכנסה אחרת יעקבו אותו בלי היוכלת לעזוב את המדינה ,והוא גם עשוי להכנס לרשימה השחורה הבין לאומית
היום יש בר-כוד לאתרים ומוצרים.צריך גם בר-כוד לעסקים ועצמאים.כשבעל עסק קונה סחורה הבר-כוד שלו ניצמד לבר-כוד של הסחורה בקניה ומכירה וכך יש מעקב יותר צמוד על הסחורות ופעולות עיסקיות .בר-כוד של המוצר נושא את מחיר הקניה. ובזמן מכירה את מחירו כך שהמחשב צולב את שני המחירים וכך יוצא רוח ברוטו ואז המדינה לוקחת 25% מרוח ברוטו כמס מוקדמות. המחשב גם מחלק את את אחוז הרוח על המוצר לדרגות מס.אם הסוחר הרויח על המוצר 10% או20% או30% 40% או פי שניים או שלושה גם כאן תיקרת המס תהיה גבוהה. מס הכנסה לא ירחם על עושק הציבור וגובה המס יהיה בהתאם.כדי שאנשי עסקים חמדנים לא ירימו מחירים.כי לא ירויחו הרבה דרגת המס תהיה גבוהה יותר
בכל בנק יוקצה משרד קטן לנציג מס הכנסה שעינו תהיה פקוחה על פעולות של כספים בין לאומיים כי אחרי הכל שם נימצא הכסף,
נדרש חוק "רמזור המיסים" לטובת העם!
החוק וחוקי המדינה הם הספר הקדוש כדי שכל האזרחים יחיו בהרמוניה. אף אזרח אינו מעל החוק,מראש ממשלה עד למטאטא רחובות,מהחזק עד לחלש,מהעשיר עד לעני,ובמיוחד אלה שתפקידם לאכוף את החוק. החוק חייב לשקף צדק חברתי. על פי חוק המדינה לכל אזרח יש זכויות וחובות. חוק פרוץ שאינו נאכף בגלל חוסר תקציב אינו חוק. כדי לאכוף את החוק צריכים כסף הלא אלה הם המיסים שהמדינה גובה.*
החוק לא צריך להסתמך על יושרו של האזרח. החוק הוא היושר והוא עושה את האזרח לאדם ישר. ההולך בתלם.אנה היסתכלו מיסביב כולם מתנהגים בהיתחשבות בזולת. זה לא בגלל יראת שמיים זה בגלל חוק המדינה חינוך ואזרחות טובה החוק משרת את האזרחים. אזרח שמאמין ובוטח בחוק. מקיים את החוק. חוק שאינו ניתן לאכיפה בגלל מחדל של רשויות הממשל. אינו חוק ואי איפשר לדרוש מהאזרח לציית לו. כך למשל אם החוק דורש תשלום מע"מ באחוזים גבוהים והאזרח חייב לשלם אחרת הוא עובר על החוק. המדינה מצידה חייבת להשגיח שהכסף הזה אכן יגיע לקופת המדינה. לא יתכן שהאזרח מחויב בחוק לתת את כספו לסוחר אשר ישתמש בכל מיני תחבולות כדי להכניס את דמי המע"מ המוגזמים לכיסו במקום להעביר את הכסף לקופת המדינה.האזרח עלול לאבד את אמונו בחוק, וכך זה גם קורא בחלק מהעיסקות. המדינה חייבת להגן על האזרח מפני מעילות בדמי המהל"ב הבאים מכיס האזרח ומיועדים לרווחתו ולכלל האוכלסיה. ולא לרווחת הסוחר. כדי להבטיח להאזרח שתורם את חלקו ומקיים את החוק, על הממשלה לאמץ את שיטת "רמזור המיסים".*להגן על כספי הציבור
בעלי נדלן שמשכרים את הנכס חיביים ליפתוח תיק במס ההכנסה.והשכירות יהיה כולל את מהל"ב ו4% באופן אוטומטי יעבור לתיקו וכך יהיה רישום על הכנוסתהם וישלמו מס
אזרחים שרוצים ליתרום לעמותות צדקה ולהיזדכות בהחזר מס,הכסף חייב לעבור דרך משרד ממשלתי ויהיה עליו פיקוח איך ומה משתמשים בו.תרומה לחול חייבת בדרגת מס הגבוהה ביותר
הדמוקרטיה עדיין בחיתוליה .הרמה הכי גבוהה שאיפשר להגיע בדמוקרטיה, כשהאזרח בזמן אמת יהיה לו השפעה על חוק חדש שעומד על הפרק או להצביע לבחירות מבלי שזה יעלה מיליונים ובשקיפות שאין כמותה שחור לבן על המסך באתר,איך עושים זאת? כל אזרח יש לו מייל ממשלתי שם ושם משפחה וארבעה סיפרות של תעודת זהות וקוד משלו ורק הוא יכול להיכנס לאתר ehudsiton0442@gov,il הממשלתי.הכוד פלוס השלמת ת"ז
ולהצביע בעד או נגד או נימנע והכל שקוף און-לין שחור לבן לכל העם. והממשלה חייבת להיתחשב בדעת העם בזמן אמת.זה דומה בדיוק למשאל עם.דמוקרטיה בעיצומה!
שקיפות מלאה לציבור הוא הכלי הכי חזק לעצירת השחיטות בכל המגזרים הציבוריים
כדי לבלום את השוק השחור,האזרח חייב לכבד את החוק ולקנות רק דרך רמזור המיסים

כל אזרח יודע שבלי מיסים ממשלתו לא יכולה להתקיים ועל כן הוא נותן מליבו פנימה - מהל'ב - את המס הלאומי הביתי.

יצירה בלעדית: אהוד ציטון
חוק המדינה THE LAW OF THE LAND
Ehudsiton123@gmail.com Ehudsiton51@gmail.com tel -0552249826 home


ReadySoftware.org -

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • כתובות דפי אינטרנט ודואר אלקטרוני הופכות באופן אוטומטי לקישורים.
  • תגיות HTML מותרות לשימוש: <a> <p> <em> <strong> <u> <i> <b> <super> <sup> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט