פסגות - תעשיות חומרי בניין וגינון
Radio כפר ג'וליס

כניסה

ads

 

 

 

סקר

הסטנדאפיסט אורי חזקיה בג'וליס, האם תהיה/תהיי מעוניינ//ת לשלם 90-100 ש"ח להופעה?:

תמונה אקראית מהגלריה

אתרים לכפר ג'וליס

 

 

 

פרסום

נפילת אתר מיי-ג'וליס לכמה שעות


מאת: צוות מיי-ג'וליס
צפיות: 2176
בתאריך: 28/10/2013
שתף |

ממוצע: 5 (2 דירוגים)

ביום חמישי שעבר (24/10/2013) קיבלנו דיווחים על נפילת האתר בסביבות השעה 19:00-20:00, ובכן הנפילה היתה כתוצאה מהבחירות שהיו בג'וליס יומיים לפני, על פי המדד של האתר, ביקרו באתר מיי-ג'וליס מעל 10,000 כניסות ייחודיות בשבוע האחרון, כתוצאה מכך שטח התעבורה של האתר התמלא, ולכן כל מי שניסה לכנס לאתר קיבל ההודעה "Bandwidth Limit Exceeded", הצלחנו בזמן מאוד קצר להגדיל את שטח האיחסון (כמעט הכפלנו אותו) והאתר חזר לפעול כרגיל.

 

 

היום (29/10/2013) שוב קיבלנו אותם דיווחים בשעות הבוקר (09:00-11:00) של היום על נפילה נוספת של האתר עם אותה הודעת שגיאה, ושוב הצלחנו להגדיל את שטח התעבורה של האתר בתקווה שזה יספיק.

 

בהזדמנות זו, אנו רוצים להודות לכל תושבי הכפר על שיתוף הפעולה באתר מיי-ג'וליס (בזמן האחרון אנו מקבלים גם כתבות וטורים, וזה מאוד משמח אותנו - זו אחת המטרות של האתר) הן בתגובות לכתבות והן בתמיכה שלהם בצוות האתר.

 

אנו מתכננים המון שינויים בקרוב באתר מיי-ג'וליס, כגון חיבור עם פייסבוק, עיצוב חדש ועוד כמה תוספות נחמדות שישפרו את חווית הגלישה באתר.

 

בברכה,

צוות אתר מיי-ג'וליס.

param name='scale' value='exactfit' />

התגובות מביעות את דעת כותביהן בלבד ואין מנהלי האתר אחראים לתוכנן, לתקנון האתר.
אין לפרסם באתר מיי-גוליס תגובות המפירות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות גזעניות, תגובות המוציאות לשון הרע, תגובות בעלות אופי מיני, תגובות המעודדות לביצוע הסתה, תגובות הפוגעות בפרטיות, תגובות הפוגעות ברגשות הציבור ותגובות המפירות זכויות קניין רוחני. למען הסר ספק, הנושא באחריות הבלעדית לתוכן התגובה המפורסמת הוא כותב התגובה, ואתר מיי-גוליס שומר לעצמו את הזכות שלא לפרסם את התגובה ו/או חלקה ו/או למחוק תגובות שפורסמו וכן למסור את פרטי כותב התגובה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של האתר ו/או לפי צו ביה"מ.
  • כל משתמש/ת רשום/ה יכול/ה לפרסם תגובות, התגובות יפורסמו ללא בדיקה מוקדמת ע"י צוות האתר, כל תגובה שמתפרסמת הינה באחריותו/ה הבלעדית של המשתמש/ת המפרסם/ת כמוזכר בתקנון לעיל.
  • משתמשים/ות לא רשומים/ות ואורחים/ות: ההחלטה לגבי התגובות שלכם/ן באם לפרסמן כמות שהן, לפרסם חלק מהן ו/או לא לפרסמן בכלל תהיה לאחר בדיקה ע"י צוות האתר כמוזכר בתקנון לעיל.

תגובות

1. אכן, שיהיה לכם בהצלחה! אתר מכובד ומעניין!

הוגש ע"י מגוליס ב־28/10/2013 - 23:05.

2. כל הכבוד

הוגש ע"י מישהי מהכפר ב־28/10/2013 - 23:21.

לאדי ולשותפים שלו על התחזוקה של האתר ,אתר מכובד ולאדון אדי איש משכמו ומעלה ,תעלו ותצליחו יישר כח


ReadySoftware.org -

3. תודה רבה לכם מפעילי האתר

הוגש ע"י אורח ב־28/10/2013 - 23:43.

בהזדמנות זו ברצוני להודות לכם על מאמצכם ועשייתכם למען הכפר.. האתר משמש במה לתושבי הכפר להביע את דעתם ולהעביר מסרים, המשיכו בעשייה מבורכת זו .. עלו והצליחו


ReadySoftware.org -

4. ואווווו

הוגש ע"י חחחחחחחחחחחחחח ב־29/10/2013 - 14:38.

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • כתובות דפי אינטרנט ודואר אלקטרוני הופכות באופן אוטומטי לקישורים.
  • תגיות HTML מותרות לשימוש: <a> <p> <em> <strong> <u> <i> <b> <super> <sup> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט