פסגות - תעשיות חומרי בניין וגינון
Radio כפר ג'וליס

כניסה

ads

 

 

 

סקר

הסטנדאפיסט אורי חזקיה בג'וליס, האם תהיה/תהיי מעוניינ//ת לשלם 90-100 ש"ח להופעה?:

תמונה אקראית מהגלריה

אתרים לכפר ג'וליס

 

 

 

פרסום

פרחי ספורט


מאת: Nabwani Ayoob
צפיות: 940
בתאריך: 20/02/2015
שתף |

ממוצע: 5 (1 דירוג)

פרחי ספורט


תכנית פרחי ספורט היא מיזם של משרד התרבות והספורט, פרי יוזמתה של השרה ח"כ לימור לבנת עוד מתאריך 8.12.2013. על פי הצעת שרת התרבות והספורט, ח"כ לימור לבנת, אישרה הממשלה סכום חסר תקדים בגובה 371 מיליון ₪ לתכנית לאומית רב שנתית לקידום ספורט בקרב ילדים ובני נוער – "פרחי ספורט".
 
במסגרת "פרחי ספורט" יתמוך משרד התרבות והספורט ברשויות המקומיות בפריפריה ויסייע בהקמת והפעלת קבוצות חדשות, עבור ילדים וילדות בגילאי 8-12, במטרה לאפשר לילדים רבים ככל האפשר ליטול חלק בפעילות ספורטיבית מהנה.

 

ראש המועצה מר סלמאן עאמר נבצר ממנו להגיע לאירוע הפתיחה שהתקיים ביום חמישי (19.2.15), אך ציין כי תכנית זו, בדומה להמון תכניות אחרות, אשר מגיע לנו בתור יישוב בפריפריה לקבל אותן, היו קיימות כל הזמן במשרדי הממשלה וחשוב מאוד לנצל אותן לטובת העשרת הגילאים הקטנים במסגרת הפעילויות הרחבות שמתקיימות במתנ"ס תחת כותרת החינוך הבלתי פורמלי. על כן הוקמו כצעד התחלתי שתי קבוצות נוער: קבוצת בנים וקבוצת בנות לכדורסל, אשר שתיהן מסובסדות ע"י משרד התרבות והספורט ומוכרות ע"י איגוד הכדורסל בישראל.


בנוסף, הוא ציין כי ימשיך לפעול בכל המישורים והרמות על- מנת למצות את כל ההזדמנויות והתכניות המסובסדות הקיימות כדי להרחיב ולמקסם את הפעילות החינוכית בכפר.


המשך סופ"ש נעים ורגוע.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לדף של סלמאן עאמר בפייסובק לחץ/י כאן

 

לדף של דובר המועצה בפייסבוק לחץ/י כאן

 

לדף אתר מיי-ג'וליס בפייסבוק לחץ/י כאן

param name='scale' value='exactfit' />

התגובות מביעות את דעת כותביהן בלבד ואין מנהלי האתר אחראים לתוכנן, לתקנון האתר.
אין לפרסם באתר מיי-גוליס תגובות המפירות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות גזעניות, תגובות המוציאות לשון הרע, תגובות בעלות אופי מיני, תגובות המעודדות לביצוע הסתה, תגובות הפוגעות בפרטיות, תגובות הפוגעות ברגשות הציבור ותגובות המפירות זכויות קניין רוחני. למען הסר ספק, הנושא באחריות הבלעדית לתוכן התגובה המפורסמת הוא כותב התגובה, ואתר מיי-גוליס שומר לעצמו את הזכות שלא לפרסם את התגובה ו/או חלקה ו/או למחוק תגובות שפורסמו וכן למסור את פרטי כותב התגובה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של האתר ו/או לפי צו ביה"מ.
  • כל משתמש/ת רשום/ה יכול/ה לפרסם תגובות, התגובות יפורסמו ללא בדיקה מוקדמת ע"י צוות האתר, כל תגובה שמתפרסמת הינה באחריותו/ה הבלעדית של המשתמש/ת המפרסם/ת כמוזכר בתקנון לעיל.
  • משתמשים/ות לא רשומים/ות ואורחים/ות: ההחלטה לגבי התגובות שלכם/ן באם לפרסמן כמות שהן, לפרסם חלק מהן ו/או לא לפרסמן בכלל תהיה לאחר בדיקה ע"י צוות האתר כמוזכר בתקנון לעיל.

תגובות

1. אולם

הוגש ע"י אורח ב־21/02/2015 - 09:40.

קודם תשפצו את האולם אחכ דברו על ספורט
עאלק אישור תקציב חסר תקדים
די
נמאסתם


ReadySoftware.org -

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • כתובות דפי אינטרנט ודואר אלקטרוני הופכות באופן אוטומטי לקישורים.
  • תגיות HTML מותרות לשימוש: <a> <p> <em> <strong> <u> <i> <b> <super> <sup> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט