פסגות - תעשיות חומרי בניין וגינון
Radio כפר ג'וליס

כניסה

ads

 

 

 

סקר

הסטנדאפיסט אורי חזקיה בג'וליס, האם תהיה/תהיי מעוניינ//ת לשלם 90-100 ש"ח להופעה?:

תמונה אקראית מהגלריה

אתרים לכפר ג'וליס

 

 

 

פרסום

שיפוץ אולם הספורט בג'וליס


מאת: צוות מיי-ג'וליס
צפיות: 1989
בתאריך: 16/04/2015
שתף |

ממוצע: 5 (5 דירוגים)

שיפוץ אולם הספורט בג'וליס


שלום רב. מצ"ב מכרז פומבי לשיפוץ אולם הספורט.
בהצלחה

 

 

param name='scale' value='exactfit' />

התגובות מביעות את דעת כותביהן בלבד ואין מנהלי האתר אחראים לתוכנן, לתקנון האתר.
אין לפרסם באתר מיי-גוליס תגובות המפירות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות גזעניות, תגובות המוציאות לשון הרע, תגובות בעלות אופי מיני, תגובות המעודדות לביצוע הסתה, תגובות הפוגעות בפרטיות, תגובות הפוגעות ברגשות הציבור ותגובות המפירות זכויות קניין רוחני. למען הסר ספק, הנושא באחריות הבלעדית לתוכן התגובה המפורסמת הוא כותב התגובה, ואתר מיי-גוליס שומר לעצמו את הזכות שלא לפרסם את התגובה ו/או חלקה ו/או למחוק תגובות שפורסמו וכן למסור את פרטי כותב התגובה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של האתר ו/או לפי צו ביה"מ.
  • כל משתמש/ת רשום/ה יכול/ה לפרסם תגובות, התגובות יפורסמו ללא בדיקה מוקדמת ע"י צוות האתר, כל תגובה שמתפרסמת הינה באחריותו/ה הבלעדית של המשתמש/ת המפרסם/ת כמוזכר בתקנון לעיל.
  • משתמשים/ות לא רשומים/ות ואורחים/ות: ההחלטה לגבי התגובות שלכם/ן באם לפרסמן כמות שהן, לפרסם חלק מהן ו/או לא לפרסמן בכלל תהיה לאחר בדיקה ע"י צוות האתר כמוזכר בתקנון לעיל.

תגובות

1. שפוץ אולם ספורט -- חשוב להתייעץ עם ראזי אבו חלא ובשיר עבד אללטיף

הוגש ע"י אורח ב־16/04/2015 - 12:07.

אולי כדי לפני כן לשאול את שני ********* על דעתם בנושא . שמה זה ישמש בידיהם עוד עילה לנסות להשבית בית הספר .


ReadySoftware.org -

» תגובה...

הוגש ע"י Eddie ב־17/04/2015 - 18:25.

נא להגיב בענייניות, מחקנו מילה מיותרת מהתגובה!


ReadySoftware.org -

2. כדאי ולא כדי. ו-שמא ולא שמה

הוגש ע"י אורח ב־16/04/2015 - 18:46.

3. למס 1

הוגש ע"י אורח ב־16/04/2015 - 19:06.

בבקשה ג׳אזי אבו חלא ולא ראזי , כם כן אל תשכח סלמאן חרבאוי היועץ , כולם עם תואר שני ומבינים עניין , לא לזלזל , יש להם ראיה עתידית שאי אפשר לתואר .


ReadySoftware.org -

» תגובה...

הוגש ע"י Eddie ב־17/04/2015 - 18:34.

הפוסל במומו פוסל...(כמאמר הפתגם)

נא לא לרדת לרמה אישית!

תעודות ותארים, חשובים ככל שיהיו אינם מהווים ערובה להבנה או חוסר הבנה. בנוסף אינך יכול לדעת את השכלתם של הנזכרים (ושוב לא שזה מה שקובע), אז אנא כבד/י את עצמך והגב/י עניינית או לא להגיב כלל!

בנוסף אם את/ה מגיב/ה לרמת השכתלם, אנא הזדהה/י, שלפחות את/ה תעמוד שמה שאת/ה מצפה מאחרים


ReadySoftware.org -

4. שיתנו לראש המועצה לעבוד בשקט

הוגש ע"י אורח ב־16/04/2015 - 19:52.

לא יכלו לחכות יום ..בששון ובשמחה רצו להשבית לימודים..רבותי עייפנו פוליטיקה בכפר ..הכפר התדרדר לתהום בחרנו בראש מועצה בוא ניתן לו לעבוד ..ונשפוט אותו בסוף הכהונה שלו לטוב ולרע ..בתקווה שיהיה טוב ...כי הצלחתו הצלחת כולנו כן כולנו ..למי שהצביע לו ולמי שלא הצביע בואו נחזיק אצבעות להצלחתו ...ולחברי המועצה אל תחפשו רווחים אישיים אתם מכובדים תתנהגו בכבוד


ReadySoftware.org -

5. עוד ועוד ועד

הוגש ע"י אורח ב־16/04/2015 - 21:38.

צריך לאחד כוחות ומשאבים על מנת להמשיך בעבודות חשובות והכרחיות מסוג זה, אך חשוב לא פחות לשמור ולשמר מתקנים אלה.


ReadySoftware.org -

6. תגובה למס 1

הוגש ע"י בשיר ע.לטיף ב־17/04/2015 - 00:29.

למס'1..אין לך ביצים להזדהות, ואתה מסתתר מאחורי אורח,..אני כבר מזהה אותך בוודאות! !, אם אתה עדיין תקוע בקטע של אתמול, אני אומר לך תתפוצץ, !!!..אתה וחבורת ( "הנשים" ) שהגיעו אתמול יחד אתך לבית הספר ,, !!! ..לצערי!!.. עם אנשים כדוגמתך לא נצליח לקדם את הכפר, לא בחינוך ולא בהתפתחות הכפר, כל מטרותך היא לחפש את השקל במועצה המקומית...ולחפש את האינטרס האישי מעל נאינטרס הציבורי,,, ועוד המון עשבים שותים כמוך שמגבים את השחיתות החוגגת ברשות....אתה יודע ומתעלם!!!!....אני תמכתי בראש הרשות , ועשתי המון למען הצלחתו,.. אך מהר מאוד הבנתי שלא לזה צפינו...ההרס בבית הספר שירש לנו השנה הוא נזק עצום, ולאיש לא אכפת, ,,
הרי מה היה שם אתמול!!!! , מחאה ליום אחד על מנת להשיג מטרות מינימליות לרבחת והעצמת התלמידים , הן בתשתיות, בטיחות, מעבדות, וחדר מחשבים, והן במישור התקציבי הנעלם בתוך הרשות, , אני עושה למען ילדיי וילדך ולתלמידים בכלל..כנראה אתה לא מבין שמה שחסר לבן שלי חסר לבן שלך גם,,, תמשיך לחפש את השקל שתמיד רודף אחריו, ותמשיך למתוח ביקורת לא עניינית,..אני שם עליך ועל מי ששלח אותך, אני ממשיך בפעילות ובשליחות שלמענה אני כאן,,, אנשים מושחתים כמוך אני לא רואה אותם בכלל....אנחנו כועד הורים נפנה לתקשורת ולראש הרשות שוב כבר בתיחלת שבוע הבא ..ואם הבקשות שלנו לא יענו בחיוב, נכריז על שביתה ממושכת...


ReadySoftware.org -

» תשובה לבשיר וקצת הבהרות לתושבי הכפר...

הוגש ע"י סלמאן דרע ב־18/04/2015 - 12:08.

אני לא יודע למי כיוונת את המסר שלך אבל היות שהגעתי לבית הספר ביום השביתה הלא חוקית (עובדה שהשוטר פיזר אותה) כדי להתעמת איתך כחבר ועד הורים נבחר שמתנגד לשביתה, הייתי חייב להגיב.
נתחיל מזה שכינית כל ההורים שהביעו התנגדות לשביתה באותו יום בכינוי "נשים". אישית, לא נעלבתי, כי ממך אני לא נעלב ולא משנה איזה פניני לשון יבליחו לך. למען הסר ספק, אני לא הגבתי באתר הזה בעילום שם, בטח לא בתגובה מס' 1 עם טעויות הכתיב המביכות שנכתבו בה.
אתה טוען שאתה דואג לתלמידי הכפר כמו לבן שלך, זו אחת הסיבות שהילדים שלי, קרוב לוודאי, לא ימשיכו ללמוד בג'וליס בשנים הבאות, אני לא רוצה שילמדו בבית ספר שאתה תהיה נציג ועד ההורים שלו.
אם אתה חושב (כמו החבר שלך) שהמניע שלי זה תפקיד כלשהו במועצה, אז דע לך שאני מחזיק בתפקיד מצויין במשרד הכלכלה ומרוויח 2 משכורות כל חודש, ועם התעודות האקדמאיות שאני מחזיק וניסיון של 25 שנה של מהנדס בוגר הטכניון, אני כנראה לא זקוק לחסדים.
ועכשיו לאנשי הכפר רוצה לומר :
אל תלכו בנושא החינוך אחרי אנשים שלא יודעים איך נראה טופס הרשמה לאוניברסיטה. תנו אימון באלה שהגיעו להישגים באקדמיה ויכולים לתרום לעתיד הילדים שלכם, התנסו בעבודה בעולם האמיתי, בניהול כוח אדם, אלה שיודעים על איזה דלת צריך לדפוק בממשלה ובצבא כדי להצליח בחיים.
הגענו בתחילת השנה לוועד ההורים 17 נציגים מהכפר חדורי מוטיבציה לקידום מצב החינוך הרעוע. ד"ר דניאל עבאס נבחר פה אחד כיו"ר הוועד, עבדכם הנאמן נבחר כמזכיר הוועד.
מהר מאוד ראינו שהגיעו חברי ועד אחדים שכל מה שמעניין אותם, זה בחישה במינוי מנהלים ובחישה בטיב היחסים בין חברי סגל בית הספר (דברים שאינם בסמכות ועד ההורים).
יוזמות חינוכיות שהעלינו, כמו הוקרת תלמידים מצטיינים, תגבור שעות הוראה לתלמידים שניגשים לבגרות, גיוס סטודנטים ובוגרי אוניברסיטה להעשרת תלמידים, הרצאות העשרה לתלמידים וכנסים חינוכיים, גיוס תרומות לחדר מחשבים ולשיפור חזות בית הספר ועוד יוזמות רבות,
כל אלה הושלכו הצידה בלהט הוויכוח המתיש עם החברים הנ"ל שבאו לריב בכל ישיבה, לראייה כשביקש ראש ועדת החינוך בוועד ההורים סמיר עאמר לקבל מכל חברי הוועד נושאים לשיפור בתחום החינוך, לא היה לחברים האלה הצעה אחת לרפואה שתעלה בדיון.
הם רצו להשבית את בית הספר על זה שמורה אחת התנגדה לשיבוץ מורה מסויים לטיול שנתי!! עכשיו תשפטו בעצמכם, זה תפקיד הוועד?
רצו להשבית את בית הספר על מצב התשתיות שלו, מצב שהצטבר במשך 30 שנה והחברים האלה רצו שבכמה חודשים הכל יתוקן כאילו שבנו את רומא ביום אחד.
החברים שכחו דבר חשוב, שתלמידים יכולים להגיע להישגים מזהירים בחיים גם אם אין מזגן בכיתה או שהדלת לא ננעלת , הכל תלוי באיכות המורה, איכות התלמיד ואיכות האקלים החינוכי (מי שלא מאמין שיקרא את סיפור חייו של סטיב ג'ובס שהיה הולך בכל יום 3 ק"מ כדי להשיג ארוחה חינם).
אני לא אומר שלא צריך לשאוף לתשתיות הכי טובות שיכולות להיות, אבל להתעסק בטפל ולהזניח את העיקר זה כבר פשע לדורות.
מקווה שבשנה הבאה, ישכילו נציגי ההורים לבחור נציגים ראויים לתלמידי ג'וליס האיכותיים שמגיע להם החינוך הטוב ביותר.


ReadySoftware.org -

» اعتز وافتخر بك

הוגש ע"י جلساويه ב־19/04/2015 - 16:08.

يسلم ملافظك اخي اعتز وافتخر بك،لانك تحكي الواقع ليس فقط نريد ان نصطاد بالمياه العكره ولو على حساب اولادنا عنجد كل الاحترام (מורידה לך כובע)


ReadySoftware.org -

7. תוגבה למס'3

הוגש ע"י בשיר ע.לטיף ב־18/04/2015 - 10:09.

אתה מזכיר תארים ותעודות!!!..קודם חבר משפט נכון לפחות!!!.. ..הלוואי ויכולת לתרום ולעשות באחוז בודד למה ידידי סלמאן עושה ותורם,,, "להזכירך בחור שפל וזול",, שרוב האנשים שמחזיקים בתארים הם אנשים מושחתים וזולים, ככל שהתארים גבוהים כך רמת השחיתות והגניבות עולה, יש רופאים, ויש עו"ד, ויש גם אנשי ציבור בתפקדים בכירים,,לפחות אנחנו טהורים ונאורים וכולם יודעים מה הכוונות שלנו,..מה לעשות. .לחשוף ממצאים אמתיים זה מאוד כואב לך ולאחרים,,, תמשיך כבודך לגבות את המושחתים ,,, ואנחנו נשאיר לך את התארים והתעודות,..ותמשיכו לטעון שהועד הוא לא לגיטימי כמו שאנשי ציבור ממשיך לטעון,,אנחנו וועד הורים לגיטימי איכותי וחוקי, נבחרנו בצורה הכי דמוקרטית, , אנחנו נמשיך לפעול בכל העוצמה בצורה הכי חוקית שיש על מנת להנחיל אקלים חינוכי ברמה אחרת, ..להזכירך בחור שפל,,, אם יש לך טענות נגד ועד הורים , אתה מוזמן לקבל הבהרות,..אבל אתה אדם נמוך וקטן לא תעז לעשות זאת!!!!..מעניין למה אנשים כמוך ואנשי ציבור כדוגמת ראש הרשות, לא אוהבים מה שאנו עושים,,, ראש הרשות יודע בדיוק מה אנחנו עושים ומה הכוונה שלנו,, אין לנו מטרות זדוניות ולא מחפשים תפקדים,, כל מטרתנו היא חינוך ושיפור אווירת בית הספר...ולצערי ראש הרשות חי באפוריה משלו, ומסלף עובדות, וכנראה זה עובד, אם עוד לא קלטת שהוא דו פרצופי וזורה חול בעינך ובעיני הציבור....להזכירך אדם שפל, יש גם אנשים עם תואר שני ואין להם מושג מה זה Enter במחשב..להזכירך אדם שפל.....


ReadySoftware.org -

» תגובה לבשיר וגאזי

הוגש ע"י אורח ב־19/04/2015 - 16:14.

אדונים נכבדים זה לא יפה להתבטא כך אתם ועד הורים במוסד חינוכי באמת בושה ,שיהיה וויכוח מתורבת בלי השמצות, וגם באים בטענות!!!!!!!!


ReadySoftware.org -

8. למספר 5

הוגש ע"י אורח ב־18/04/2015 - 13:30.

אדוני עבד לטיף מי אתה וראזי כהה מכנה עצמו בחר אותכם לוועד אם אתם בוועד אז כרבאנה כרבאנה ...על סמך מה מחליטים לשבית לימודים ולא יודעים מה הסיבה העיקרית או כאב לך כי אח שלך לא מכהן בחינוך ..וראזי מה הוא רוצה הסכסוך המשפחתי שלו לא מעניין את כל הכפר קודם כול ישלים עם עצמו הוא משועמם מהחיים כמו שאומרים עליו נתניהו השני אשתו מחליטה במקומו.. והוא בובת חוטים מושכים ומפעילים אותה... חלו עננא והשטיות שלכם ,אני עובדת מחוץ לכפר ומתביישת בכם על הליצנות שמתרחשת ואתם הסיבה העיקרית ..


ReadySoftware.org -

» תגובה למס 5

הוגש ע"י בשיר ע.לטיף ב־19/04/2015 - 19:44.

את יכולה לחשוב מה שבא לך,מי אח שלי וחינוך???!!..מאיפה לך המחשבות האלה?.מעניין!!!..תמשיכי לחסום מהלכים, אבל זה לא יעזור לך ולאחרים, נמשיך ללחם בשחיתות בכפר,בדרך ובאופן שרואים לנכון לעשות,ואם באמת אכפת לך מחינוך ילדיך מוזמנת לקבל עדכונים בעניין


ReadySoftware.org -

9. בית הספר

הוגש ע"י רזי ב־19/04/2015 - 13:01.

אדון סלמאן היקר תשאיר את התעודות בצד בשביל עצמך היה פעם ראש מועצה בירכא קראו לו מופלח מולא שבקושי סיים כיתה ו הוא הפך את ירכא לגן עדן ואצלנו כל הזמן אנשים עם השכלה גבוהה ולא מצליחים לעשות כלום הפעם המגמה התהפכה הלא מלומד יכתיב את הטון כמונו שכולכם אומרים שאנחנו אנשים בלי השכלה אז روحو دورو علي ظايعلكو انت وغيرك ولمش عاجب يشرب من بحر غزه انت والريس وكل من بشد علا باطكو قحط


ReadySoftware.org -

10. תשובה לסמאן דרע למס' 8

הוגש ע"י בשיר ע.לטיף ב־19/04/2015 - 13:53.

סלמאן צהריים טובים,
אני לא התכוונתי אילך לא בתגובה הראשונה ולא בשנייה בטוח!!,לתשומת לבך ולאחרים,אני בעסקים משנת 95 למדתי קורסים רבים שקשורים בתחום העיסוק שלי, טיפול בחומרים מסוכנים מכללת הרב תחומי חיפה ובמכללת הכרמל חיפה,,,יסודות הביטוח במכללה למנהל חיפה, שנה א' בהנדסת מכונות,והיום אני סטודנט לניהול עסקי תואר ראשון במכללה האקדמית גליל מערבי,.וניסיון חיים עשיר מה שאין לך, תורם לחברה ולעשייה, וכאדם מקובל בחברה ובקהילה, ומתוך כוונות לשפר את המעוות בחברה ובכפר, ויזום מהלכים לצמצום פערים חברתיים וחינוכיים, ונלחם בשחיתות החוגגת ואיש לא יעצור ויחסום אותי בעניין זה , ואני לא חייב לך הסברים במה אני עושה בנוסף,
אגב, למי שמכיר את ההיסטוריה של העדה הדרוזית משנת 1017 יודע , שמראשית קיומה של העדה היו נתונים לרדיפות קשות שגרמו להגירתם ממצרים ולהתיישבותם בדרום לבנון ואחר מכן لجبل حوران מאז העדה הדרוזית נלחמת על קיומה עד לימים אלה, תחזרו להיסטוריה בין השנים 1926 עד לשנת 1957 ואיך העדה נלחמה בארץ על קיומה וההתנגדות הקשה מקרב בני העדה לגיוס צעירים לצה"ל,והתנגדות גמאל עבד אנאסר נשיא מצריים אז וקיום הפגנות ברחובות קהיר במצרים נגד גיוס הדרוזים לצה"ל, עד לחיקוק חוק גיוס חובה ב1957, ובנוסף ההפרדה שלנו מהערבים בחוק הדת ולאום בשנת 1962, כל זה לא היינו זוכים לו עם אנשים כדוגמתך בטוח..
צדקת שבתחילת השנה שמשת כמזכיר הוועד,וד"ר דניאל עבאס נבחר כיו"ר הוועד עד להטפתרותכם מהוועד, לכזכירך סלמאן דרע שאתה לא הייתה בעד היבחרו לד"ר דניאל. דניאל יודע מצוין מי תמך בו בבחירות,זה אני וסלמאן וגאזי ,נאדר,ועוד אחרים,ראינו בו כדמות שיכול להנהיג את הוועד והחינוך בבית הספר לחוף מבטחים בהיותו בעל תואר ד"ר, (אבל לצערי זה המצב!!!) עם כל הכבוד לתואר ד"ר ואתה כמחזיק תואר כמהנדס ,,,,ובהקשר לבן שלך,היה לך כוונות להעביר את הבן שלך כבר בתחילת השנה, ולא מענייני הוועד, אגב סלמאן יש לך ילד מתוק מקסים מחונן ונעים הליכות,אני מבקש ממך תשמור עליו, ובוא לא נכניס את ילדינו לוויכוחים אלה,.עזבו את הילדים בצד אני מבקש..
נדהם אני לגלות בטיעון שלך ובביקורת הקשה על התנהלות הוועד אתה כמהנס ודניאל כד"ר ובעלי תארים אקדמיים, ביקורת שלך זו כה הזויה ולא עניינית, והיא בניגוד מוחלט לסיכומי ישיבות הוועד כאשר בכבודך ובעצמך סיכמת כמזכיר הוועד ודניאל כיו"ר!!..הכל מתועד במסמכים ובסיכומים שלך!!..והיום אתה מותח ביקורת קשה סותר את העובדות ומסלף ממצאים יחד עם הד"ר בעלי התארים!!!!!!,,,תסביר להורים כאן בגלוי,למה סיכמת סיכום ישיבה עם ראש הרשות בניגוד למה שהיה בפועל בישיבה!!!..ולמה לא פרסמת במיי ג'וליס את מצגת הליקויים שהכנת בעצמך, שמכילה פערי תשתיות ומחדלי חשמל ובטיחות,מעניין למה לא פרסמת!!!!!.. אל תדאג אני אעשה זאת במקומך באתרים אחרים, מה עם פערי תקציב??!!..מה עם המחשבים שאין לנו!!! מה עם המעבדה שמשמת כמחסן!!!..
כולכם זעמתם על שיפוץ בניין המועצה המקומית במליון שקל, ובמגביל ילדנו סובלים מקור אימים וחוסר אמצעי חימום ודליפות מי גשמים לכתיתות והצפות מים, דלתות וחלונות שבורים וכו,,,,, תסביר לאנשים ולהורים אתה והד"ר למה לא נשלח מכתב לאורנה שמחון!!!..מעניין מי חסם זאת!!. אם ההורים היו חשופים למציאות באמת למצב הבית ספר, מבטיח לך שהורים רבים היו מתקוממים ומפגנים מול בניין המועצה לאור המציאות הקשה, שלא נדבר על הצד הפדגוגי וניהולי, חכו חכו,כל ההורים שהתקוממו נגד ועד הורים בשביתה הכי מוצדקת ולגיטימית יבכו בממצאי התוצאות בסוף השנה..הם לא קולטים שהשנה נעשה נזק בלתי הפיך בבית בספר ולתלמידים בכלל, ביוזמה ובתחבולות של ראש הרשות ובגיבוי בעלי תארים כדוגמתכם, לידיעתך ולגברת מס' 8 ולהורים בכלל, לאור הממצאים והנסיבות וההתנהלות הלקויה שלכם "בעלי התארים"!!..פעלנו להטפתרותך יחד עם הד"ר,,,כי אתם מאוד חלשים ומתקפלים מול ראש הרשות,,אתם לא רלוונטיים לוועד כבר כמה חודשים, והיום הוא משתמש בכם כפי שעולה על רוחו. וחלשים כמוכם לא יצליחו לחולל שינוי ותיקון לא בחינוך ולא בחברה...לצערי נבחרי ציבור שזורה חול בעיניך ובעיני התושבים, וכשפוטים ושליחים שלו גם אם זה נגד רצונכם,,
היה לנו בית ספר מהמובלים במגזר הדרוזי ואי אפשר להתכחש לעובדות,ובתוך פחות משנה הכל נהרס..עובדה אתה מעביר את הילד שלך וזכותך לעשות כן..
אני מבטיח לכם שהוועד הנוכחי ימשיך לקדם וללחם בכל הערוצים על מנת להביא אקלים חינוכי מיטבי לילדינו ולבית הספר, אני לא נגד ראש הרשות בכלל, הצלחתו היא הצלחתנו, גם יודעים לפרגן מתי שצריך,וכל כוונתנו היא שילוב ידיים ועשייה ומימוש החזון שלנו ולתלמידינו,אנחנו מייצגים את כל התלמידים ויש לנו תמיכה רחבה בקרב ההורים,אין הבדל בין הבנים שלכם לבנים שלנו, ונמשיך לעשות לטובת כולנו, ואני מצפה מבעלי התארים לעמוד לצידנו ולתמוך בנו,
ולא למתוח ביקורת לא עניינת ובעילום שם ומסתתרים, אנחנו לא חבורת בריונים כפי שכנה אותנו ראש הראשות, וזכותו של כל הורה להתערב ולתמוך, ואני אשמח מאוד להסביר כל מה שעושים בוועד,...
לסיכום...נשלחו מכתבים רבים לראש הרשות, הכל מונח אצלו על השולחן מכתב מנומק ומוסבר, ומחר יישלח לו שוב תזכורת, עם הקצאת זמן לביצוע ולמימוש דרשתנו,,אחרת יאלץ אותנו לפתוח בשביתה ממושכת עד להשגת המטרות שלנו..


ReadySoftware.org -

» תגובה...

הוגש ע"י Eddie ב־20/04/2015 - 04:13.

מר בשיר, אתה מוזמן לפרסם במיי-ג'וליס, האתר מיועד לכלל תושבי/ות הכפר!


ReadySoftware.org -

11. רזי

הוגש ע"י אורח ב־19/04/2015 - 17:51.

 الشحاد بضل شحاد لا الريئس ولا سلمان درع تبكبكو للناس وتحشمو البشر عشان المصاري ***** <צונזר, להזהירך! נא לא לרדת לרמה נמוכה זו ולא לתקוף אישית, זו הוצאת דיבה ועילה לתביעה נגדך!>. بشيرو شو طلبك الي الرئيس ما وافقش عليه ممكن تشرح او انا بقلك ..فكر وجاوب وانا بالانتظار ..طابخينها مع بعضكو واسا بدكو الراي العام الشرف لا هاي بعيدي كل البعد عنكو  


ReadySoftware.org -

12. לבשיר וגאזי (ראזי?)

הוגש ע"י יודעים ב־19/04/2015 - 18:22.

יש לי קצת ידע בעברית, ואתה זה שלא יודע לכתוב. סלמאן דרע כתב בעברית צחה ומצויינת.
על איזה אקלים חינוכי אתה מדבר? על התככים והמזימות וההתלחשויות שאתם עורכים עם חלק מהמורים? כל מה שאתם רוצים זה להחזיר את המנהל הקודם, וכל הדרכים כשרות. הפכתם עולמות נגד מחמד אבו חלא, (גרנאדה, זוכר?) התססתם את האווירה נגדו, ואדון סאלח אשם שנתן לכם להיכנס לביה"ס ולבחוש חופשי.
אתם אכפת לכם מהאקלים החינוכי? עלאק! זה לא העניין שלכם מה היה במכרז, מי נפסל ולמה, לא מי יהיה המנהל, לא מי יהיה המלווה לטיול ולא מי מהמורים לא מדבר עם מי.
לגבי התשתיות- אדונים (לא) יקרים - איפה הייתם לפני שסלמאן עאמר נבחר? הבנים שלכם היו בכיתה ז כאשר סלמאן הנו היה ראש המועצה, ואז לא היה בביה"ס מה שיש היום. למה לא השבתתם אז? מה השתנה? אבל אל תתנו לעובדות להסיט אותכם מהשנאה לראש המועצה
מה עם חדר המחשבים? הרי מי שתרם את המחשבים זה היה סלמאן עאמר לפני יותר מ-10 שנים, ומאז אף לא ראש מועצה דאג לתיקון או שדרוג. בחודש הראשון לכהונתו סלמאן עאמר דאג לשלוח 30 מחשבים חדשים לביה"ס. אולם מה לעשות? המנהל הקודם לא קיבל אותם. תשאל אותו למה!
אבל למה להתווכח עם אנשים כמוכם? הרי אנו יודעים מה מטרותיכם, ושום עובדה לא תזיז אותכם.


ReadySoftware.org -

13. בשיר סלמאן וגאזי תומכים בכם ומאמינים בכם

הוגש ע"י הורה מש נאים ב־19/04/2015 - 23:35.

כל הכבוד. תמשיכו כך. מאמינים ומבינים ותומכים בכוונותיכם הנעלות והטהורות. ואל דאגה לא יצליחו להכפיש אותכם. כל העולם יודע מי אתם


ReadySoftware.org -

14. אינטרסנט

הוגש ע"י אורח ב־20/04/2015 - 00:58.

מר עבד אללטיף אתה כבר זמן רב אחד המובילים בוועד ההורים למה לא שמענו אותך קודם כבר שנים מצב ביה"ס בשפל מכל הבחינות איפה הייתה ....בקשר להישגים הכל סילוף אחד גדול ...תבדוק כמה תלמידים ניגשו לבגרויות ...איפה התלמידים הבינוניים ....מה עם החלשים שנזרקו מביה"ס בהחלטת ההנהלה ...מי הכניס את הפוליטיקה לביה"ס דבר שהיה זמן רב לפני הרשות הנוכחית.
אתה בעצמך העדת שזמן רב אתה משמש כאחד הפעילים בועד ההורים,ובכן שוב נשאלת השאלת למה עד כה מלאת את פיך מים?מה בדיוק אתה מחפש?ומשתמש בביה"ס כעילה ובמה לתיסכולים שלך ומזבל את המוח בשטויות שלך כי אתה אדם אינטרסנט ומשתמש בתלמידים כבני ערובה להשגת מחוות אישיות .
לא התלמידים ולא המצב הכללי של הכפר מעניינים אותך כי אם כך המצב היית מרים את הקול מלפני מספר שנים
האמת שבזמן הנוכחי חיפשת ג'וב בלשכת התעסוקה שנקראת המועצה המקומית וכשלא קיבלת מבוקשך ונדחית בבושת פנים חיפשת לעצמך עילה להרים את הקול ולהשתמש בילדינו לכוונתויך הזדוניות.
חובה עלינו להשגיח ולבקר מעשה הרשות לרווחת כלל האוכלוסיה ובמיוחד מערכת החינוך והתלמידים אבל במקרה שלך ברור כשמש כוונותיך .אז אל תסתתר מאחורי טובת הכלל וצא מהסרט שנכנסת לתוכו , אף אחד לא טען שהמצב מזהיר בביה"ס אך ליקויים ורקבון של שנים שגם אתה כאחד מוועד ההורים במשך שנים רבות לא הזזת עפעף לשינוי המצב בשנים עברו , כמובן תיקונם נעשה בעבודה משותפת של כלל הגורמים שנוגעים בדבר ולא במעשים הזדוניים שאתה והחבורה שמסביבך מנסים לעשות .


ReadySoftware.org -

15. אנשי קש

הוגש ע"י אורח ב־20/04/2015 - 06:05.

מר עבד אלטיף מעניין מה גרם להתהפכות שלך מה בדיוק ביקשת ולא נתנו לך
רזי לצערך נסגר הברז...אף אחד לא בדיוק סופר אותך תמשיך לנבוח כי הקנאה אוכלת ומכרסמת בך ....ראש המועצה איש דגול וערכי עם ובלי המועצה.
דעו לכם שישנם אנשים מכובדים וכאלה שלא ושניכם שייכם לזן השני בלי קשר לתארים האקדמיים לעומת זאת ראש המועצה איש מכובד בכל הפורומים והוא זה שהוסיף כבוד למועצה ולא ההיפך
הבחש והרחש שלכם לא יפגעו באיש כי אתם לא מעניינים אותו ולא כל אלה שבאמת חשוב להם הכפר
איפה הייתם בשנים שעברו הרי כל הזמן הייתם בועד ההורים רק עכשיו נפקחו עיניכם או שמה מבוקשכם לא נענה והתלמידים נשק לגיטימי להכפשות וניצול,הרי הליקויים והחוסרים כבר שנים חוגגים בבית הספר אף אחד לא שמע ולו במלה אחת איפה הייתם אדונים אם אפשר לקרוא לכם כך ?????????


ReadySoftware.org -

» תגובה לאני קש

הוגש ע"י בשיר ע.לטיף ב־21/04/2015 - 00:19.

אתה מסומם מראש הרשות, ..אני מבקש שתעביר "לראש הרשת"!!..שהוא מתעסק בשטויות, ..אנחנו נעשה כל מה שצריך על מנת להחזיר את המצב לקדמותו, והוא לא יצליח לשבור אותנו, אני מבקש להעביר לו, והימים יוכיחו. ..לידעתך, שום דבר לא הפך אותי, אני עם האמת שלי,..האמת שלי זה הכוח..נחיה ונראה..


ReadySoftware.org -

16. כללי

הוגש ע"י רזי ב־20/04/2015 - 07:55.

אהלן אנשי המחתרת התעורררתם לחיים תמשיכו לסבול


ReadySoftware.org -

17. תגובה למס' 12 ו 14,אומנם אותו מגיב אבל לא נורא

הוגש ע"י בשיר ע.לטיף ב־20/04/2015 - 11:24.

מאתמול החלטתי לא להגיב יותר כאן, אבל לך בטוח כן, כי בכל זאת עדיין יש משהו הדדי בינינו, מעניין למה אתה מסתתר מאחורי אורח!!!!!..יש לך ואטסאפ וגם פייסבוק, ורבים אוהבים את הסטטוסים והעדכונים שלך, אבל להסתתר מאחורי אורח!! ממש את זה לא מבין!!..תמשיך לאיים בעדינות על מה שאני עושה, המחאה שלנו היא מאוד לגיטימית מול ההתנהלות הכוחנית של ("ראש הרשות")..אתה תוקף את אנשי הועד על התנהלותם והלגיטימיות שלהם בוועד !!..זה מאוד חלש מצידך אדוני, אני יודע שאין לך ילדים שלומדים בבית הספר!!..ואין לך זכות להתערב בהחלטות ובמהלכים של הוועד,
בעניין המנהלים, להזכירך , וכנראה את לא יודע שנעשה נזק
בלתי הפיך השנה, ואני לא אפרט יותר, אנחנו נפעל בכל העוצמה ובדך החוקית ביותר על מנת להחזיר את את הבית ספר למקום הראוי לו,
האשמת אותי כאינטרסנט ומחפש תפקיד במועצה,(אתה רציני!!) לידיעתך, לא מהכבוד שלי לחפש תפקיד במועצה,כי ידוע לך ולי מה החומר שנמצא שם, ובטח ובטח... , ואני לא מחוסר עבודה ומסכן לתשומת לבך,לא מרשה לך להציג אותי כאינטרסנט, זה ממש חלש מצידך,,,להזכיר לך ולאחרים, שלאלוהים יש מתנגדים, לשיך אמין טריף היה מתנגדים, גם לנבחרי ציבור וראשי ממשלות, ובטח ובטח גם לי וזה בסדר ולגיטימי, בכל זאת אם אתה באמת מעוניין להבין מה אנחנו עושים בוועד,הנך מוזמן היום בשעה 19:00 לישיבת הוועד בבית הספר, אנא ממך אל תסתתר מאחורי אורח, זה ממש לא מכובד ולא מתאים לך..


ReadySoftware.org -

18. למס 15

הוגש ע"י בשיר ע.לטיף ב־20/04/2015 - 11:29.

אתה עדיין אותה מכובד שמגיב...תתבייש ותפסיק לנבוח, חפש לך דבר טוב להתעסק בו..


ReadySoftware.org -

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • כתובות דפי אינטרנט ודואר אלקטרוני הופכות באופן אוטומטי לקישורים.
  • תגיות HTML מותרות לשימוש: <a> <p> <em> <strong> <u> <i> <b> <super> <sup> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט