פסגות - תעשיות חומרי בניין וגינון
Radio כפר ג'וליס

כניסה

ads

 

 

 

סקר

הסטנדאפיסט אורי חזקיה בג'וליס, האם תהיה/תהיי מעוניינ//ת לשלם 90-100 ש"ח להופעה?:

תמונה אקראית מהגלריה

אתרים לכפר ג'וליס

 

 

 

פרסום

קריאה לפעול בצורה חכמה בכדי לעזור לאחינו בסוריה


מאת: צוות מיי-ג'וליס
צפיות: 1337
בתאריך: 16/06/2015
שתף |

ממוצע: 5 (1 דירוג)

קריאה שקיבלנו לפני כמה דקות: 

 

בעקבות קריאות ששמעתי וקראתי על הפגנות ושאר איומים במדינה, רציתי להציע דרך חכמה יותר:


הפגנות ומעשי התגרות הינם זכות בסיסית במדינה דימוקרטית, אבל בעוד המאבק שלנו בארץ לקבלת זכויות, תקציבים ושוויון דורשים לפעמים הפגנות ענקיות ומתוקשרות, כפי שתוכנן ולבסוף בוטל ביום ראשון בשבוע שעבר, השאלה המרכזית היא - האם הפגנות דומות למען אחינו בסוריה תשרת אותם או תזיק להם?

 

אל לנו להתלהם, למרות שלעצרי אנחנו עם חמום מוח שמתעצבן מהר ושורף את המועדון מבלי לנסות לפתור את הבעיה בחוכמה.

 

אנחנו, כדרוזים, מאוד מקושרים ומחוברים לאירועים בסוריה וכולנו רותחים מזעם וחרדים לגורלם ומועודכנים בהתרחשויות יום יום ושעה שעה, אך אין זה המצב בקרב הקהל הרחב בארץ.

 

יוזמות ופעילויות מטעם מנהיגים ובודדים אל מול השלטון ובמקביל גם מול חברינו היהודים בעבודה, בצבא, באוניברסיטאות ובכל מקום, עוזרים להסביר את מצבנו ומצבם של אחינו בסוריה ולשכנע את ההמון בצדקתנו.

 

מעשי אלימות והתקוממות ושאר איומים - רק יגרמו לאחינו היהודים לקום נגדנו ולהפקיר אותנו ובכך את אחינו בסוריה, אז אל לנו להתחמם ולהגיע למצבים שכאלה - חובתנו לשלוט ביצרנו ולפעול בשכל (להזכירכם - אלעקל).

 

כל אחד ואחת מאיתנו ניחן בנימוסים והליכות, בחיבה מטעם כל מי שמכיר אותנו, במורשת מפוארת בכלל וכלפי היהודים בפרט ובשבחים וקרדיט שקיבלנו במשך עשרות שנים, ועכשיו הגיע הזמן לפדות ולפרוט את האשראי הזה לכדי מעשים.

 

זאת נעשה בדרך ארץ ובכוח השכנוע כלפי ידידינו בארץ, כי לצערי אין לנו מנדט פוליטי, כלכלי, צבאי או אחר להכריח אף אחד לעשות שום דבר בכל דרך אחרת.

 

על כן, כל אחת ואחד מתבקשים להתחיל לפעול בקרבתה/ו ובמקביל ליטול יוזמות חינוכיות וחיוביות ולא להתפתות להידרדר לאלימות, לבוטות, לאיומים כלפי בני בריתנו אלא במילה טובה ושכנוע מהלב ומהראש, מתן הסברים ודוגמאות לגבורת הדרוזים והקרבתנו למען המדינה בכלל ולמען היהודים בפרט עוד מלפני קום המדינה ועד היום.

כודגמא-רק לפני חצי שנה נרצחו זידאן וסיף בהגנה על המולדת ועל יהודים בירשולים, וכל המדינה עמדה אז איתנו.

 

מגיע לנו ולאחינו בסוריה לממש ולהוכיח את ברית האחים וברית החיים שכל פוליטיקאי מדבר עליה ומתגאה בה מעל לכל במה, ולא רק להתגאות בברית הדמים והמוות.

 

קדימה לעבודה.

 

 

param name='scale' value='exactfit' />

התגובות מביעות את דעת כותביהן בלבד ואין מנהלי האתר אחראים לתוכנן, לתקנון האתר.
אין לפרסם באתר מיי-גוליס תגובות המפירות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות גזעניות, תגובות המוציאות לשון הרע, תגובות בעלות אופי מיני, תגובות המעודדות לביצוע הסתה, תגובות הפוגעות בפרטיות, תגובות הפוגעות ברגשות הציבור ותגובות המפירות זכויות קניין רוחני. למען הסר ספק, הנושא באחריות הבלעדית לתוכן התגובה המפורסמת הוא כותב התגובה, ואתר מיי-גוליס שומר לעצמו את הזכות שלא לפרסם את התגובה ו/או חלקה ו/או למחוק תגובות שפורסמו וכן למסור את פרטי כותב התגובה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של האתר ו/או לפי צו ביה"מ.
  • כל משתמש/ת רשום/ה יכול/ה לפרסם תגובות, התגובות יפורסמו ללא בדיקה מוקדמת ע"י צוות האתר, כל תגובה שמתפרסמת הינה באחריותו/ה הבלעדית של המשתמש/ת המפרסם/ת כמוזכר בתקנון לעיל.
  • משתמשים/ות לא רשומים/ות ואורחים/ות: ההחלטה לגבי התגובות שלכם/ן באם לפרסמן כמות שהן, לפרסם חלק מהן ו/או לא לפרסמן בכלל תהיה לאחר בדיקה ע"י צוות האתר כמוזכר בתקנון לעיל.

תגובות

1. כל מילה בסלע.

הוגש ע"י אורח ב־16/06/2015 - 17:23.

2. מילים כדורבנות!

הוגש ע"י Eddie ב־17/06/2015 - 08:48.

3. אלה מילים

הוגש ע"י תושב ב־17/06/2015 - 10:54.

סוף סוף מרגישים לפי הכתבה שישנם אנשים שפויים עם ראש על הכתפיים . חושבים מחוץ לקופסה ולא מתוך רגש . אני רוצה להאמין שכמותו יש עוד לא מעט אחרים שמפעילים את השכל ולא הרגש . הערכה רבה לכותב - וכפי שנאמר עדיף להיות חכמים בטיפול בסוגיית אחינו בסוריה מאשר להיות צודקים ובעקיפין נגרום להם חלילה נזק בלתי הפיך


ReadySoftware.org -

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • כתובות דפי אינטרנט ודואר אלקטרוני הופכות באופן אוטומטי לקישורים.
  • תגיות HTML מותרות לשימוש: <a> <p> <em> <strong> <u> <i> <b> <super> <sup> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט