פסגות - תעשיות חומרי בניין וגינון
Radio כפר ג'וליס

כניסה

ads

 

 

 

סקר

הסטנדאפיסט אורי חזקיה בג'וליס, האם תהיה/תהיי מעוניינ//ת לשלם 90-100 ש"ח להופעה?:

תמונה אקראית מהגלריה

אתרים לכפר ג'וליס

 

 

 

פרסום

קריאה להשתתפות בהפגנה מחר


מאת: צוות מיי-ג'וליס
צפיות: 678
בתאריך: 10/11/2015
שתף |

ממוצע: 5 (2 דירוגים)

לפני זמן קצר, נשמע הכרוז שקורא לתושבים להצטרף להפגנה מחר (יום ד') בצומת יסיף נגד החלטת הממשלה על הקפאת תכנית ההטבה במס ליישובים שלנו. 

 

כידוע, שר האוצר הקודם -לפיד - החליט להעניק הטבה במס הכנסה ליישובים רבים בפרפריה, וביניהם כפרנו. אחרי פיטוריו, התוכנית הושעתה. שר האוצר החדש, כחלון, החליט ליישם תוכנית זו, ולאחרונה פורסם שתושבי הכפר יזכו ב-7% הנחה. הוספת יישובים שלא קיבלו הטבה בעבר, נכרכה בקיצוץ באחוז ההטבה ליישובים ותיקים שקיבלו אותה שנים כמו עכו ונהריה, שאחוז ההטבה ירד מ-12% ל-9% בערך.ראשי עיריות אלו הקימו קול צעקה, התושבים החלו במחאות והפגנות, וההממשלה חזרה בה מהכוונה לקצץ בהטבות שלהם. ראש הממשלה הבטיח לא לפגוע בהטבות שלהם, ולשם כך צריך להקצות תוספת לתקציב, שלא ידוע מאיפה תגיע. עד אז הוחלט להקפיא את כל התכנית, כך שאף אחד לא יקבל את ההטבות במס. אם התכנית לא תאושר בקרוב, אז היא תבוטל כליל. 

 

תושבים יקרים, אנו לצאת מאזור הנוחות והאדישות שלנו, להיות פעילים ולא לדרוש מאחרים שיעשו הכל.כל אחד מאתנו יכול לתרום בדרך שלו, וביחד נוכל לשנות גזרות עושקות (זוכרים ההחלטה על מיזוג הכפרים?) 

 

אנו צריכים להתלכד בכדי ללחוץ על הממשלה שתכיר בנו ותיתן לנו את מה שמגיע לנו.

 

וכבר אמרו חכמנו:


ربنا ما بيسمع من الساكت,  وقوم يا عبدي تقوم معك وما حك جلدك مثل ظفرك 


שיהיה בהצלחה לכולנו

קובץ מצורףגודל
hafgana.m4a303.76 ק"ב
param name='scale' value='exactfit' />

התגובות מביעות את דעת כותביהן בלבד ואין מנהלי האתר אחראים לתוכנן, לתקנון האתר.
אין לפרסם באתר מיי-גוליס תגובות המפירות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות גזעניות, תגובות המוציאות לשון הרע, תגובות בעלות אופי מיני, תגובות המעודדות לביצוע הסתה, תגובות הפוגעות בפרטיות, תגובות הפוגעות ברגשות הציבור ותגובות המפירות זכויות קניין רוחני. למען הסר ספק, הנושא באחריות הבלעדית לתוכן התגובה המפורסמת הוא כותב התגובה, ואתר מיי-גוליס שומר לעצמו את הזכות שלא לפרסם את התגובה ו/או חלקה ו/או למחוק תגובות שפורסמו וכן למסור את פרטי כותב התגובה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של האתר ו/או לפי צו ביה"מ.
  • כל משתמש/ת רשום/ה יכול/ה לפרסם תגובות, התגובות יפורסמו ללא בדיקה מוקדמת ע"י צוות האתר, כל תגובה שמתפרסמת הינה באחריותו/ה הבלעדית של המשתמש/ת המפרסם/ת כמוזכר בתקנון לעיל.
  • משתמשים/ות לא רשומים/ות ואורחים/ות: ההחלטה לגבי התגובות שלכם/ן באם לפרסמן כמות שהן, לפרסם חלק מהן ו/או לא לפרסמן בכלל תהיה לאחר בדיקה ע"י צוות האתר כמוזכר בתקנון לעיל.

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • כתובות דפי אינטרנט ודואר אלקטרוני הופכות באופן אוטומטי לקישורים.
  • תגיות HTML מותרות לשימוש: <a> <p> <em> <strong> <u> <i> <b> <super> <sup> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט