פסגות - תעשיות חומרי בניין וגינון
Radio כפר ג'וליס

כניסה

ads

 

 

 

סקר

הסטנדאפיסט אורי חזקיה בג'וליס, האם תהיה/תהיי מעוניינ//ת לשלם 90-100 ש"ח להופעה?:

תמונה אקראית מהגלריה

אתרים לכפר ג'וליס

 

 

 

פרסום

מיזם "סיסמה לכל תלמיד" יוצא לדרך


מאת: צוות מיי-ג'וליס
צפיות: 953
בתאריך: 09/07/2016
שתף |

ממוצע: 5 (2 דירוגים)

תלמידי בתי הספר היסודיים בג׳וליס החלו כבר השנה ללמוד באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית לניהול ולמידה של מיזם ״סיסמה לכל תלמיד״.


בזכות מימון המשרד לשוויון חברתי ובהולה של השרה גילה גמליאל והמנכ״ל אבי כהן זכה היישוב להצטרף ל- 48 יישובים שלוקחים חלק בפעילות המיזם ממבואות חרמון שבצפון ועד אילת שבדרום, המייצגים את כל גווני החברה הישראלית: יהודים חילונים, דתיים וחרדים, צ׳רקסים, דרוזים, נוצרים ומוסלמים, ועל כן המיזם פועל בצורה שוטפת בשפה העברית והערבית במקביל.

 

המיזם שהחל את פעילותו לפני 9 שנים שם לו למטרה לצמצם את הפערים הדיגיטליים בבתי הספר בפריפריה, ולהכין את בוגריהם לאתגרי החיים במאה ה-21. המיזם מהווה רשת לימודית חברתית המחברת בין שלושת גורמי ההוראה המרכזיים: מורים, תלמידים והורים. המיזם פועל על בסיס רשת ענן, ומאפשר מכל מחשב המחובר לאינטרנט תקשורת עדכנית ונוחה בין המורים לתלמידים.


עם כניסת המיזם ליישוב הושקעו כספים רבים בשדרוג כיתות המחשבים בבתי הספר. תשתיות הרשת והחשמל הוחלפו והכיתות צוידו במחשבים חדשים לרווחת והצלחת הילדים.

בימים אלו מפעיל המיזם קורסי קיץ ביישוב שיתקיימו במהלך חופשת הקיץ, הקורס שנמשך 5 ימים כולל תכנים הקשורים לעולם הממצאים וההמצאות. במהלך הקורס התלמידים חווים למידה אקטיבית בפעילויות בחצר בית הספר המשלבות למידה ניידת ופעילויות מתוקשבות במעבדת המחשבים.


מנכ״לית המיזם הגב׳ מגי אסייג: ״אני מברכת את ראש המועצה מר סלמאן עאמר, סגל החינוך, ההורים והתלמידים בעיקר, על ההצטרפות למיזם. במהלך השנים אנו רואים, כיצד המיזם מביא לשינוי אמיתי ומשמעותי בתהליכי הלמידה בבית הספר, ואת התקדמות התלמידים. ייחודיות המיזם הוא בתהליכי ההטמעה האישיים המוענקים לבתי הספר ולצוותי ההוראה המשתתפים בפרוייקט: המורים לומדים לבנות שיעורים מתוקשבים ולהשתמש בכלי המחשב הבסיסיים, משפרים את הקשר עם התלמידים ומחמדים ומלמדים את התכנים בצורה אינטראקטיבית וחווייתית. ההטמעה והליווי השוטף, שאנו מעניקים לכל בית הספר המשתתף בפרוייקט הם שמובלים להצלחתו ולהרחבתו, ואנו שמחים על ההזדמנות שניתנה לנו לסייע לתלמידים ולמורים רבים ברחבי ישראל״.


 

מיזם ״סיסמא לכל תלמיד״ ממומן במלואו מתרומות של החברה לישראל בשיתוף קבוצת XT, המשרד לפיתוח הנגב והגליל, המשרד לשוויון חברתי, בזק ובנק הפועלים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

param name='scale' value='exactfit' />

התגובות מביעות את דעת כותביהן בלבד ואין מנהלי האתר אחראים לתוכנן, לתקנון האתר.
אין לפרסם באתר מיי-גוליס תגובות המפירות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות גזעניות, תגובות המוציאות לשון הרע, תגובות בעלות אופי מיני, תגובות המעודדות לביצוע הסתה, תגובות הפוגעות בפרטיות, תגובות הפוגעות ברגשות הציבור ותגובות המפירות זכויות קניין רוחני. למען הסר ספק, הנושא באחריות הבלעדית לתוכן התגובה המפורסמת הוא כותב התגובה, ואתר מיי-גוליס שומר לעצמו את הזכות שלא לפרסם את התגובה ו/או חלקה ו/או למחוק תגובות שפורסמו וכן למסור את פרטי כותב התגובה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של האתר ו/או לפי צו ביה"מ.
  • כל משתמש/ת רשום/ה יכול/ה לפרסם תגובות, התגובות יפורסמו ללא בדיקה מוקדמת ע"י צוות האתר, כל תגובה שמתפרסמת הינה באחריותו/ה הבלעדית של המשתמש/ת המפרסם/ת כמוזכר בתקנון לעיל.
  • משתמשים/ות לא רשומים/ות ואורחים/ות: ההחלטה לגבי התגובות שלכם/ן באם לפרסמן כמות שהן, לפרסם חלק מהן ו/או לא לפרסמן בכלל תהיה לאחר בדיקה ע"י צוות האתר כמוזכר בתקנון לעיל.

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • כתובות דפי אינטרנט ודואר אלקטרוני הופכות באופן אוטומטי לקישורים.
  • תגיות HTML מותרות לשימוש: <a> <p> <em> <strong> <u> <i> <b> <super> <sup> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט