פסגות - תעשיות חומרי בניין וגינון
Radio כפר ג'וליס

כניסה

ads

 

 

 

סקר

הסטנדאפיסט אורי חזקיה בג'וליס, האם תהיה/תהיי מעוניינ//ת לשלם 90-100 ש"ח להופעה?:

תמונה אקראית מהגלריה

אתרים לכפר ג'וליס

 

 

 

פרסום

סיכום אירוע חלוקת תיקים לכיתות א'


מאת: צוות מיי-ג'וליס
צפיות: 1364
בתאריך: 07/08/2016
שתף |

ממוצע: 5 (2 דירוגים)

מועצה מקומית ג'וליס - תחום הגיל הרך
שנה"ל 2016/17

ביוזמתו של ראש המועצה מר סלמאן עאמר, התקיים ביום שישי 5.8.16 אירוע חגיגי בבתי הספר היסודיים למען התלמידים שעולים מגן חובה לכיתה א' בהשתתפות הוריהם. ארגון האירוע נעשה ע"י הנהלת תחום הגיל הרך, והוצאתו לפועל נעשתה בשיתוף פעולה עם המועצה המקומית, הנהלת בתי הספר היסודיים, מחנכות ומחנכי כיתות א', הנהלת בית הסטודנט ונציגים מהסטודנטים הפעילים בו.
לאירוע חשוב זה היו כמה מטרות. האחת הייתה, הקלה במעבר מהגן לבי"ס תוך היכרות עם מבנה ביה"ס, הכיתות, החדרים, החצרות, מגרש המשחקים ועוד.. כך שהסיור ברחבי בניין ביה"ס נעשה בהדרכת מחנכות ומחנכי כיתות א' ובהשתתפות הורי התלמידים, דבר היכול להקל על השתלבות התלמידים בתחילת השנה ולהפחית את האיום והחרדה ממקום חדש להם. מטרה נוספת הייתה, החיבור בין הגיל הרך לבין הסטודנטים מהאקדמיה, תוך מתן דגש על חשיבות החינוך מגיל צעיר מאוד שהשכלה גבוהה הינה דרך חיים וכלי חשוב להצלחה כאדם בוגר ועצמאי. מטרת המפגש השלישית הייתה, חלוקת תיקים איכותיים שכוללים את כל הציוד הנלווה שתלמיד בכיתה א' זקוק לו בכדי להתחיל את שנת הלימודים, וזאת במטרה לתת לתלמידים ולהוריהם תחושת שייכות למערכת החינוך היישובית וכי אנחנו כמערכת משקיעים מאמצים כבירים במטרה ליעל את כל תהליך החינוך בכפר.


ראוי לציין כי כל הציוד שניתן במתנה במפגש זה הינו תרומה אישית מראש המועצה, שרואה בחינוך כעומד בראש סדר העדיפויות שלו.


תודה גדולה לתלמידים שלנו, מאחלים להם הצלחה ולא פחות למידה והנאה בכיתה א', תודה מיוחדת להורים שליוו את הילדים שלהם, הן אמהות והן אבות, תודה להנהלת בתי הספר היסודיים ולמחנכות ולמחנכים על שיתוף הפעולה, תודה להנהלת בית הסטודנט ולנציגי הסטודנטים שהגיעו לעזור, תודה למנהל מחלקת חינוך ולמועצה המקומית ותודה גדולה לראש המועצה על העשייה המבורכת.


יישר כוח ובהצלחה לכולנו..

 

 

בברכה,
ראניה טריף
מנהלת תחום הגיל הרך
מועצה מקומית ג'וליס

 

 

 

 

 

param name='scale' value='exactfit' />

התגובות מביעות את דעת כותביהן בלבד ואין מנהלי האתר אחראים לתוכנן, לתקנון האתר.
אין לפרסם באתר מיי-גוליס תגובות המפירות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות גזעניות, תגובות המוציאות לשון הרע, תגובות בעלות אופי מיני, תגובות המעודדות לביצוע הסתה, תגובות הפוגעות בפרטיות, תגובות הפוגעות ברגשות הציבור ותגובות המפירות זכויות קניין רוחני. למען הסר ספק, הנושא באחריות הבלעדית לתוכן התגובה המפורסמת הוא כותב התגובה, ואתר מיי-גוליס שומר לעצמו את הזכות שלא לפרסם את התגובה ו/או חלקה ו/או למחוק תגובות שפורסמו וכן למסור את פרטי כותב התגובה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של האתר ו/או לפי צו ביה"מ.
  • כל משתמש/ת רשום/ה יכול/ה לפרסם תגובות, התגובות יפורסמו ללא בדיקה מוקדמת ע"י צוות האתר, כל תגובה שמתפרסמת הינה באחריותו/ה הבלעדית של המשתמש/ת המפרסם/ת כמוזכר בתקנון לעיל.
  • משתמשים/ות לא רשומים/ות ואורחים/ות: ההחלטה לגבי התגובות שלכם/ן באם לפרסמן כמות שהן, לפרסם חלק מהן ו/או לא לפרסמן בכלל תהיה לאחר בדיקה ע"י צוות האתר כמוזכר בתקנון לעיל.

תגובות

1. שתמשיכו להוביל בעשייה המבורכת שלכם בתחום הגיל הרך , כל הכבוד

הוגש ע"י סלימאן ב־07/08/2016 - 19:26.

2. خطوة مباركة ومشكورة

הוגש ע"י احمد جمال ابو خلا ב־08/08/2016 - 18:50.

3. כל הכבוד! תמשיך לדהור אבו מורן!

הוגש ע"י אורח ב־10/08/2016 - 11:32.

ומי שמר לו בעיניים ובנפש (כי כנראה לא קיבל מה שהוא רצה לקבל - כסף או ג'וב כלשהו), שימשיך לאכול את הלב!

ממש רואים, שישנם מגיבים בפייס ממורמרים וחדורי שנאה. זה שאתה ממורמר וחדור שנאה, כי כשאתה שונא מישהו, אתה לא מסוגל לפרגן לו גם אם יציל את החיים שלך!

נבזות לשמה


ReadySoftware.org -

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • כתובות דפי אינטרנט ודואר אלקטרוני הופכות באופן אוטומטי לקישורים.
  • תגיות HTML מותרות לשימוש: <a> <p> <em> <strong> <u> <i> <b> <super> <sup> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט